מוקדי Custom

מערכים טלפוניים הם מזמן לא רק בטלפון – מענה בדיגיטל, מגוון שפות, השתלטות מרחוק ועוד מגוון דרכים להתאים את המוקד שלכם ללקוחות שלכם

מערכים טלפוניים הם מזמן לא רק בטלפון – מענה בדיגיטל, מגוון שפות, השתלטות מרחוק ועוד מגוון דרכים להתאים את המוקד שלכם ללקוחות שלכם

העידן החדש

הלקוחות בימנו עובדים אחרת כאשר הם מבקשים שירות או עומדים לבצע קניה ואנו בעולמות השירות והמכירה חייבים להגיב בהתאם. אם הפקס כבר לא רלוונטי מזמן והתקשרות במיילים והודעות SMS הפכו לעמוד השדרה המרכזי של שירות הלקוחות אז עכשיו המוקד הטלפוני עבר אבולוציה נוספת וכיום צריך לתת שירות ללקוחות גם באתר האינטרנט של החברה שלכם בצאט או ישירות בנייד בעזרת תוכנות למסרים מיידים כמו וואטסאפ, טלגרם, מסנג'ר, סקייפ ועוד. מוקד העידן החדש הוא חבילת שירות מלאה המספקת לכם את כל השירות המתקדמים עבור הלקוחות שלכם.

שפות זרות

אל תפספסו חלק מקהל הלקוחות שלכם בגלל שאתם לא מסוגלים לתת להם את השירות בשפה שלהם. עברית, ערבית, אנגלית, רוסית, אמהרית, רומנית, יידיש, לאדינו, פולנית וצרפתית הן רק חלק מהשפות שתוכלו לשמוע במוקדים שלנו בחברת המוקדים של טלכלל. אם אתם מעוניינים בשפה אחרת או נוספת אל חשש ואתם מוזמנים לפנות אלינו. יכולות הגיוס שלנו כוללת מאגר מקיף של דוברי שפות זרות ובכל דרישה נוכל למצוא עבורכם פתרון מהיר.

מגזרים

החברה הישראלית מורכבת ממספר רב ומורכב של מגזרים וכאשר מקימים מוקד שירות לקוחות או מוקד מכירות הפניה המותאמת לכל מגזר ומגזר היא קריטית למען הצלחת המשימה. חברתנו מתמחה בפילוח השירות למגזרים השונים ואספקתו בהתאם. חלק מהמגזרים בהם אנו מתמחים הם המגזר החרדי, הערבי והרוסי.

לזמן קצר

הגיע תקופת החגים ויש לכם עומס על המוקד? התרחשה תקלה לא צפויה והמוקד שלכם מוצף בפניות? בזמן קצר ביותר אנו יכולים לעזור לכם לתגבר את העמדות, לשמור על זמן מענה נמוך ועל שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. מוקדים לזמן קצר או עבור שירותים ספציפיים ומוגבלים בזמן כמו מבצעים וקמפיינים הם חלק מרכזי מחברת המוקדים של טלכלל ויש לנו ניסיון רב שנים בהקמתם המהירה והמדויקת.

תמיכה טכנית

מוקדי תמיכה טכנית שונים בצורה מהותית ממוקדי שירות לקוחות או מוקדי מכירות. השוני נובע מזוג גורמים. הגורם ראשון הוא המרכיב האנושי שדורש מומחיות מקצועית ספציפית והדרכה מקיפה. הגורם השני הוא המרכיב הטכנולוגי שדורש לצד מערכות חזקות ומהירות אבטחת מידע ונתונים חזקה ואיכותית. בחברת המוקדים תמצאו את זוג הגורמים. אנו מקפידים על אבטחת המערכות שלנו ושל לקחותינו ברמה המחמירה ביותר. לצד זה נציגי התמיכה הטכנית שלנו הם מהמקצועיים והאיכותיים ביותר. היכולת שלהם ללמוד מערכות מורכבות במהירות מספקת לכם יתרון בהקמה ואחזקה של מוקד תמיכה טכנית איכותי.

24/7

זקוקים לאספקת שירות בכל שעות היום והלילה? אתם נותנים שירות בשעות היום במוקד פנימי בחברה שלכם אבל מעוניינים להרחיב את שעות הפעילות מחוץ לשעות הרגילות? אנחנו פה לשירותכם ונשמח לספק לכם מוקדים ונציגים בכל שעה ויום להם אתם זקוקים.

בוטיק

הפעלת מוקדים בני מאות נציגים הם מומחיות בפני עצמה בדיוק כמו הפעלת מוקדים קטנים בני כמה נציגים בלבד. המוקד הקטן ביותר בחברתנו מכיל נציג בודד במשרה חלקית. אם אתם זקוקים למוקד קטן המספק שירות בשעות ספציפיות או בתחומים ספציפיים נשמח לעזור. היכולת שלנו כחברה גדולה בעלת מאות נציגים ומעל אלף עמדות מחשוב היא לתת לכם שירות המותאם בדיוק עבורכם.

הקימו איתנו מוקד מנצח

    אני מסכים לתנאי השימוש של טלכלל ושטלכלל תאסוף עלי מידע; לצורך מתן השירותים שיוצאו לי על ידי טלכלל ושליחת פרסומות. למדיניות הפרטיות ראו: כאן . להפסקת קבלת פרסומות ניתן לפנות ל: info@teleclal.com.