המוקדים שלנו

עולם של פתרונות מענה אנושי מקצועי ומותאם לכל הצרכים שלכם

עולם של פתרונות מענה אנושי מקצועי ומותאם לכל הצרכים שלכם

שירות לקוחות

כיום זה לא רלוונטי אם אתם בעלי עסק קטן או חברת ענק, כל עסק זקוק לשירות לקוחות. בין אם המוצר שלכם זקוק לשירות טכני להדרכה ועזרה בתפעול ובין אם אתם זקוקים לשירות עבור בירורים שונים ושאלות שתמיד עולות אצל לקוחותיכם השונים. בחברת המוקדים של טלכלל עובדים מאות נציגים במספר מוקדים שונים בדיוק בתחום שלכם והניסיון הרב שצברנו החל מקומת ההנהלה ועד רצפת המוקד מבטיח שבעזרתנו הלקוחות שלכם יקבלו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

מכירות

עם ניסיון של עשרות שנים בניהול והדרכת נציגי מכירות מקצועיים חברת המוקדים היא המקום שאתם מחפשים בכדי לסגור את העסקאות ולמכור את המוצרים שלכם. הנציגים שלנו בעלי ניסיון רב במכירות מסוגים שונים, החל ברכב וליסינג ועד מוצרי פנאי וילדים. לכל צוות מכירות מוקדש מנהל מוקד אשר עובד ישירות מולכם ודואג שהמסרים שלכם יעוברו ללקוחות בצורה מיטבית דרך הנציגים.

תיאום פגישות

תיאום פגישות מקצועי יכול לחסוך לכם זמן רב וחשוב מכך כסף רב. הזמן של אנשי המכירות או המזכירות הפנימית שלכם יקר ויש בפניהם אין ספור משימות דחופות יותר מאשר לנסות ולתאם עם לקוח, שגם הוא עסוק וזמנו יקר, את הפגישה החשובה – שכן ללא פגישה אין מכירה. תנו לצוות התיאום שלנו גישה ליומנים של אנשי המכירות שלכם ותיראו איך היומן מתמלא במהירות ובדיוק. אנשי התיאום שלנו מומחים בהתאמה של זמנו היקר של הלקוח וזמנו היקר של צוות המכירות שלכם. לאחר התיאום איש/ת המכירות הרלוונטי יקבל התראה במייל ובהודעת SMS שתואמה לו פגישה חדשה שכמובן תהיה כבר רשומה לו ביומן. מפה הכדור עובר לצד שלכם, חשוב שתעדכנו אותנו האם הפגישה בוצעה כדי שבדוח הסיכום שתקבלו תוכלו לראות את כל הנתונים החשובים ויחדיו נדע איפה לשפר ולמקד כדי שבחודש הבא נתוני המכירות שלכם ימשיכו לטפס מעלה.

סקרים

סקרים טלפוניים דורשים התמחות ומערכות מיוחדות. הרבה פעמים אנו שוכחים שביצוע הסקר פחות משמעותי מניתוח תוצאות ונתוני הסקר. לחברתנו מערכת מתקדמת וייעודית לביצוע סקרים טלפונים (CATIׂׂ) ובעיקר למעקב ודיווח הנתונים. נציגינו המתמחים בנושא יודעים איך לעודד את הלקוח לענות גם על הסקרים הארוכים והמורכבים ביותר והכול מבוצע תוך ביקורת ושמירה מקפידה על אמינות ומתודולוגית הסקר שהוגדרה.

טיוב נתונים

אתם כבר יודעים שנתונים שגויים עלולים לעלות לכם ביוקר, זו הסיבה שאתם קוראים את השורות הללו. חברתנו בעל ניסיון רב שנים בתחום טיוב הנתונים ויודעים עד כמה חשוב לכם לוודא ששם הלקוח הוא באמת שמו הנכון (כך יוצרים פניה אישית איכותית במייל), שתאריך יום ההולדת שלו הוא המדויק (כך שולחים לו בזמן הנכון את המתנה) וכמובן שיש מישהו מאחורי מספר הטלפון. הכול מתוך המטרה שאנשי המכירות שלכם לא ישקיעו את זמנם בשיחות חוזרות למספרים מנותקים, לא פעילים או של פקסים.

אישורי הגעה

אישורי הגעה לכמה עשרות מוזמנים זה קל, אישורי הגעה לאלפים זה כבר סיפור אחר לגמרי ולנו יש את כוח האדם שיכול לעזור לכם. אם אתם מקימים כנס גדול, אירוע לכלל החברה או חופשת חברה המחולקת לעשרות קבוצות שונות של עובדים זה קריטי להבין מי מאשר את ההגעה שלו. אישורי הגעה ב-SMS זה יעיל ומהיר אבל ללא מערכת שתציג לכם את הנתונים בצורה פשוטה וקלה המעקב אחרי האישורים יכול להיות מורכב ביותר. אחרי סבבי SMS שנגדיר יחדיו הנציגים שלנו יצרו קשר טלפוני עם כל מי שעדיין לא אישר/סירב להגעה ויוודאו איתו את הנושא. אנו נמשיך עד שכל הרשימה תסתיים ותוכלו להכין את האירוע/חופשה/כנס בצורה המדויקת והאיכותית ביותר.

גבייה

תהליכי גבייה עסקיים יכולים לקחת זמן רב ודורשים עבודה סיזיפית, קפדנית ומדויקת. בעזרת המערכות החכמות שלנו והנציגים המתמחים בעבודה מסוג זה אנו יכולים לעזור לכם למקסם ולזרז את תהליכי הגבייה המורכבים מול כל הלקוחות שלכם. יתרון נוסף של מיקור חוץ של תהליך הגבייה היא היכולת שלכם לשמר את יחסי העבודה החשובים אל מול הלקוח בזמן שאנו ניקח את התפקיד הקשה ונדאג לבצע את הגביה בצורה מכובדת ומקצועית.

זימון תורים

זימון תורים אנושי איכותי יכול לחולל מהפכה של ממש בעסק שלכם. ניצול הזמן והמשאבים בצורה המיטבית יכניס לכם יותר פגישות ויותר סגירות. הנציגים המקצועיים שלנו יתחברו למערכת היומן שלכם או אם אין לכם אחת אנו נספק אחת עבורכם. בעזרת המערכת אתם יכולים להמשיך ולקבוע תורים כרגיל ובמקביל הנציגים יעזרו למלא את היומן, בהתאם להגדרות והזמנים שנגדיר יחדיו, כך שהיומן ינוהל בצורה המיטבית והמקסימאלית. כמובן שניתן לבצע גם ביטול, דחיה, שינוי זמינות ועוד בעזרת המערכת והצוות.

בק אופיס

הגיע הזמן שתשקיעו את הזמן שלכם במה שבאמת חשוב. שליחת דוחות, מיון מכתבים נכנסים, סריקת מסמכים, סידור התיקיות והקלסרים, מענה טלפוני ראשוני, הזמנת ציוד משרדי ופעולות נוספות שנופלות תחת ההגדרה של "בק אופיס" לוקחות לכם זמן יקר אבל לא מייצרות לכם הכנסה נוספת. מיקור חוץ של שירות הבק אופיס יכול לעזור לכם לחסוך זמן יקר ואף את ההתעסקות המורכבת של העסקת עובד/ת במשרה חלקית ואז חפיפתו עבור הפעולות הללו בדיוק.

הקימו איתנו מוקד מנצח

    אני מסכים לתנאי השימוש של טלכלל ושטלכלל תאסוף עלי מידע; לצורך מתן השירותים שיוצאו לי על ידי טלכלל ושליחת פרסומות. למדיניות הפרטיות ראו: כאן . להפסקת קבלת פרסומות ניתן לפנות ל: info@teleclal.com.